Raidsonic | ICY BOX | Adapter USB Type-C to HDMI | USB Type-C | HDMI
- TootjadRaidsonic
- Mudel: IB-AC534-C
- Saadavus: 3
-
18€
Raidsonic | ICY BOX | Adapter USB Type-C to HDMI | USB Type-C | HDMI
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 102 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 0.054 kg |
| Gross width (mm) | 22 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Juhend | Yes |
| Kaal | 33 g |
| Kogus | 1 |
| Kõrgus | 3 cm |
| Laius | 6.5 cm |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 0.018 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 73 g |
| Pakendi kõrgus | 11 cm |
| Pakendi laius | 20.5 cm |
| Pakendi sügavus | 2 cm |
| Pakendi tüüp | Box |
| Palette Qty | 7000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 33 g |
| Pistmik 1 | USB Type-C |
| Pistmik 2 | HDMI |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Raidsonic |
| Producer product family | ICY BOX |
| Producer product name | Adapter USB Type-C to HDMI |
| Sügavus | 1.5 cm |
| Sugu | Male/Female |
| Tare weight (kg) | 0.036 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | USB-C to HDMI |
| Volume (m3) | 0.00024684 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: raidsonic icy box adapter usb type-c to hdmi usb type-c hdmi, ib-ac534-c, raidsonic, audiovideo kaablid




